Skład:

Tadeusz Trzciński
Tadeusz TRZCIŃSKI  (Breakout)  
- harmonijka ustna, leader

legendarny harmonijkarz i współtwórca z Tadeuszem Nalepą bluesowego składu i brzmienia zespołu BREAKOUT, z którym nagrał kultowe, przełomowe dla polskiej muzyki płyty: "Blues", "Mira", "Karate", "Ogień".

Doświadczenia zdobyte w trakcie współpracy z zespołem, a także innymi grupami, jak choćby popularną w latach 60-tych warszawską grupą PIĘCIU, pozwoliły mu na kolejną twórczą specjalizację. Od lat jest uważany za jednego z najlepszych w Polsce realizatorów dźwięku scenicznego, w najbardziej prestiżowych i największych krajowych salach koncertowych. Właśnie jako reżyser dźwięku przez wiele lat był głównym realizatorem wrażeń akustycznych Międzynarodowego Festiwalu Piosenki w Sopocie. Nagłaśniał tam wiele gwiazd największego, światowego formatu, takich jak – Jose Feliciano, Charles Aznavour, Johnny Cash, Shirley Bassey czy Karel Gott. Jako reżyser dźwięku przemierzył także wiele krajów nagłaśniając polskie gwiazdy estrady – Irenę Santor, Annę Jantar, Ewę Bem, Krystynę Prońko, Krzysztofa Krawczyka, Bogusława Meca, Czerwone Gitary oraz światowe super grupy, jak choćby kultowy Nazareth w Rosji. Współpracował z zespołami: Perfect, Lady Pank, Oddzieł Zamknięty, Bajm. Wielokrotnie był reżyserem dźwięku naszego największego i cenionego na całym świecie festiwalu Jazz Jamboree. Za doskonałe brzmienie swojego koncertu w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki, dziękował mu osobiście sam Ray Charles. Tadeusz Trzciński współpracował także przy realizacji dźwięku w trakcie jedynego, polskiego koncertu Michaela Jacksona na warszawskim Bemowie. Natomiast od 2013r możecie Państwo tego znakomitego muzyka i realizatora, zobaczyć i usłyszeć ponownie po drugiej stronie stołu mikserskiego, jako członka supergrupy – OLD BREAKOUT.

Bogusław Maciej Kubicki
Bogusław Maciej KUBICKI  (Breakout) 
- gitara basowa

Z racji tego, że ojciec był profesorem muzyki (skrzypce) kontakt z muzyką miał od dzieciństwa. Uczył się gry na skrzypcach, gitarze i gitarze basowej. Jako muzyk zaczynał swoją przygodę sceniczną z warszawskim zespołem rockowym Motyw blues i Eden. Koncertował w kraju i zagranicą. Muzyk sesyjny. Współpracował m.in. z Izą Trojanowską (płyta), Lidką Stanisławską (płyta), Ireną Jarocką (płyta), Jerzym Grunwaldem i zespołem Apokalipsa, Romkiem Czystawem, Feliksem Andrzejczakiem, Jankiem Borysewiczem, Markiem Surzynem. Współtwórca zespołu EDEN. Od 1978 roku grał w zespole Breakout: kilka zagranicznych turnee i płyta "To mój blues".

Marcin Kołdra
Marcin KOŁDRA
- śpiew, gitara

Gitarzysta, wokalista, bluesman. Od wielu lat na muzycznej scenie. Pod dużym muzycznym wpływem Tadeusza Nalepy i jego twórczości. Brał udział w wielu projektach, miedzy innymi z J. Styczyńskim (Dżem), R. Sygitowiczem (Perfect), M. Tymkoffem (Wanda i Banda), G. Kuksem (Riders) i wielu innych. Na swoim koncie posiada 20 nagranych płyt. Jest zaangażowany w słowno muzyczne projekty profilaktyczne: "Dopóki masz wybór" i "Jutro jest pełne nadziei", poruszające miedzy innymi problemy uzależnień wśród młodzieży. Od wielu lat uczy grać na gitarze. Współpracuje od 1999r z zespołem 6L6Band, od 2005r z zespołem Sto%, od 2013r z Jarosławem Wajkiem (Oddział Zamknięty).

Sławek Burakowski
Sławek BURAKOWSKI 
- gitara elektryczna

Gitarzysta, wokalista, kompozytor, autor tekstów. Miłośnik dobrej kultury i sztuki. Ceni przede wszystkim artystów szczerych i prawdziwych. Na codzień nauczyciel muzyki w szkole. Grał w wielu zespołach zajmujących się szeroko pojętą muzyką amerykańską: bluesem, folkiem, country. Na scenie muzycznej od 1995 roku. Grał m.in na "Olsztyńskich nocach bluesowych" z zespołem NBB. Od 2005 roku członek formacji Tamersajm, m.in "Gdynia blues festiwal". Od 2009 roku występuje z zespołem Trace, z którym kilkukrotnie grał m.in na "Pikniku Country" w Mrągowie, jak również w rezydencji Ambasadora USA w Polsce, aby swoją muzyką uczcić Święto Dziękczynienia 4 lipca. Z zespołem Trace nagrał autorską płytę "Miejsca które znam". Jest autorem części piosenek a także producentem płyty..

Łukasz Biliński
Łukasz BILIŃSKI 
- perkusja


Na perkusji gra od 12 roku życia. Ukończył szkołę muzyczną im. Krzysztofa Komedy w Warszawie. Gra również na instrumentach perkusyjnych: cajonie, djembe, congach oraz tradycyjnych bębnach arabskich: darbuce i doumbeku. W autorskim projekcie „Two Of Us” gra na fortepianie, komponując i wykonując własną muzykę. Uczy perkusji w prywatnej szkole muzycznej „Labolatorium”. Oprócz Old Breakout współpracuje też z: Kwiatem Jabłoni, Moniką Urlik, Darią Marx. Z Kwiatem Jabłoni nagrał album pt „Mogło Być Nic”, który zdobył status złotej płyty i był jednym z najczęściej sprzedawanych krążków w 2021 roku w Polsce. Współpracując z różnymi artystami i zespołami zagrał ponad 800 koncertów. Poza muzyką, jego największą pasją jest astronomia i obserwacje nocnego nieba za pomocą teleskopu.

Współpraca

Magda MAGIC PiskorczykMagda MAGIC Piskorczyk

- najczarniejszy polski głos

Wielokrotnie nagradzana wokalistka, śpiewająca dojrzałym, niskim, "czarnym" głosem. Trzykrotnie nominowana do najbardziej prestiżowej nagrody polskiej branży fonograficznej FRYDERYK. Dwukrotna półfinalistka najważniejszego konkursu bluesowego w świecie INTERNATIONAL BLUES CHALLENGE w Memphis, Tennessee, USA. Dziewięciokrotna bluesowa wokalistka roku. 
Występowała z wieloma uznanymi muzykami polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, m.in. z Organkiem, Wojciechem Karolakiem, Leszkiem Winderem, Jerzym Styczyńskim, Leszkiem Cichońskim, Michałem Urbaniakiem, Sosnowskim, Małgorzatą Ostrowską, Grzegorzem Kapołką, Gregiem Szłapczyńskim, Bobem Margolinem, Bobem Brozmanem, Slidin’ Slimem, Billy Gibsonem, Ritą Engedalen, Seckou Keitą czy grupą Engerling, a teraz wspiera swoim najczarniejszym polskim bluesowym głosem koncerty "Old BREAKOUT & Magda MAGIC Piskorczyk", poświęcone Tadeuszowi Nalepie i Mirze Kubasińskiej.